Хакатон з освітніх технологій HackED

січ22 Хакатон з освітніх технологій HackED, інновації в освіті, IT. Для талановитих розробників, дизайнерів, маркетологів, соціологів, викладачів, вчителів шкіл та студентів, які бачать проблеми в освіті і прагнуть їх вирішити.

Конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі

гру04 Компанія INTBOARD та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» ) оголошує конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України. Взяти участь у конкурсі може кожен педагог будь-якого освітнього закладу. Участь у конкурсі безкоштовна.

Наказ МОЗ № 709 від 26.06.2017 року

лип12 Про визнання такими, що втратили чинність, Державні санітарні правила та норми «Влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на персональних комп'ютерах» ДСанПіН 5.5.6.009-98.

Prometheus запускає проект впровадження викладання програмування в українських школах

чер29 Курс «Алгоритми і проекти Scratch», створений Prometheus разом з одним з найкращих вчителів інформатики в Україні Людмилою Булигіною, може використовуватися, як для початку викладання програмування в школах, так і як додатковий інтерактивний інструмент досвідченими вчителями інформатики.

Міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки»

бер31 Запрошуємо взяти участь у щорічному Міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки», метою якого є висвітлення культурно-історичної спадщини країни.

Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

Учасники повинні сфотографувати історичні пам'ятки і об'єкти культурної спадщини у своєму регіоні і завантажити їх на Вікісховище. Ваша участь збагатить україномовний розділ Конкурсу

Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

бер21 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 17.03.2017 № 414 в базових вищих навчальних закладах усіх обласних центрів України 25 березня 2017 року відбудеться І етап Всеукраїнської (командної) студентської олімпіади з програмування, ІІ етап та фінал якої буде проведено у вересні - жовтні 2017 року.

Завдання III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

бер17 Завдання ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2017 р. та авторські розв'язки, надані творчим колективом Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій під керівництвом Кузічева М.М.