лют28

Круглий стіл «STEM-освіта від теорії до практики»

24 березня 2023 року відбудеться Круглий стіл «STEM-освіта від теорії до практики» з метою виокремлення теоретичних засад становлення STEAM-освіти, обговорення актуальних питань освітнього простору STEAM, навчальних STEAM- практик і технологій.
лют23

Всесвітня олімпіада з робототехніки WRO Friendship Invitation Tournament

Запрошуємо Вас приєднатися до Всесвітньої олімпіади з робототехніки WRO Friendship Invitation Tournament, яка відбудеться у Данії, місто Оденсе 21-24 вересня 2023.

WRO Friendship Invitation Tournament – дружні змагання, що передбачають участь різних команд, бути переможцем національного етапу WRO не обов’язково. Основна ідея – дати можливість більшій кількості команд прийняти участь в олімпіаді з робототехніки і отримати міжнародний досвід змагань.
лют03

Про проведення фінального етапу Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25 січня 202З року No 4/198-23 інформуємо, що відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2022 р. No 1063, з 07 до 10 березня 2023 року у м. Київ Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проведе фінальний етап Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», присвячений 100 річниці з дня народження Віктора Глушкова.
січ26

До Міжнародного дня безпечного інтернету запрошуємо пройти курс підвищення кваліфікації зі #stop_sexтинг

Освітній проєкт #stop_sexтинг запрошує освітян до Дня безпечного інтернету 7 лютого
долучитися до 2 програм підвищення кваліфікації: “(Не)безпека в час війни” та “Онлайн-загрози
в час війни: як захистити себе?”.
січ26

До Міжнародного дня безпечного інтернету (7 лютого 2023 р.)

Громадська організація «Міжнародний центр захищеності в інтернеті «Стоп
секстинг» запрошує педагогічних працівників закладів загальної середньої
освіти з метою удосконалення компетентностей щодо основ безпечної поведінки
дітей в умовах воєнного стану пройти безкоштовне навчання за програмами
“(Не)безпека в час війни” та “Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе?”.
січ10

Інформаційна сесія Конкурсу “Найкращий гендерночутливий STEM-урок 2022”

Запрошуємо вчительську спільноту, викладачок/ів професійно-технічних освітніх закладів та студенток/студентів педагогічних коледжів та вищих освітніх закладів 3 та 4 курсів на Інформаційну сесію, що відбудеться 12 січня 2023 року.
гру21

Про онлайн-школу з програмування

Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти i науки України інформує, що Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр освітніх інновацій» Івано-Франківської міської ради разом із громадською організацією «Фундація розвитку інновацій» та благодійним фондом «Star for Life Ukraine» продовжують проведення безкоштовної відкритої зимової онлайн школи з основ програмування на Java та Android, заняття в якій буде розпочато 27 грудня 2022 року i відбуватимуться впродовж зимових канікул 2022-2023 навчального року.
лис22

"Навчайте, де б ви не були" – це ініціатива Google

"Навчайте, де б ви не були" – це ініціатива Google, яка допоможе вам із усім необхідним для початку роботи. Так, наші та надійні інструменти для спільного викладання й навчання, доступні без оплати, будуть завжди у вас під рукою, тож освітній процес триватиме, незважаючи ні на що