чер13

Запрошуємо на Літню Школу "Найкращі ЄС практики: обчислювальне мислення в початковій школі"

Запрошуємо на Літню Школу "Найкращі ЄС практики: обчислювальне мислення в початковій школі"
в рамках проєкту «Цифрова трансформація в освіті: найкращі дослідження ЄС» (DigTriES), Erasmus+ (Jean Monnet Module), №10109900.
Дати: 17-20 червня 2024 року

Формат: Онлайн, платформа Zoom
Кількість місць обмежено. Участь безкоштовна.
По завершенні: Сертифікат на 30 годин.
тра17

Вебінар «Розв’язування компетентнісних задач у ході практикуму з інформаційних технологій в курсі інформатики 7 класу»

23 травня о 18:00 год. відбудеться вебінар «Розв’язування компетентнісних задач у ході практикуму з інформаційних технологій в курсі інформатики 7 класу».
тра15

Прикладна спрямованість навчання інформатики в гімназії

Авторським колективом співробітників відділу математичної та інформатичної освіти Твердохлібом І.А., Завадським І.О., Коршуновою О.В., Семко Л.П. в рамках роботи над темою "НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИКЛАДНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ НАВЧАННЯ ІНФОРМАТИКИ В ГІМНАЗІЇ" було підготовлено і опубліковано методичний посібник «Прикладна спрямованість навчання інформатики в гімназії».
тра14

Регіональний відбір учасників до Всеукраїнського змагання STEAM-House-2024

Розпочинався регіональний відбір учасників до Всеукраїнського змагання STEAM-House-2024 (Західний регіон).
STEAM House — це захід, покликаний сприяти розвитку технологічної компетентності, дослідницьких та творчих навичок учнів, навичок проєктної діяльності, розвитку інтелектуального потенціалу України.
тра03

Із світлим Христовим Воскресінням!

Вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння! Зичимо Вам міцного здоров'я, щастя і доброї долі. Хай ваші серця наповнюються радістю, а Великодні дзвони, духмяна паска, писанки принесуть у ваші оселі мир, злагоду, світлу радість! Нехай Ваші серця наповниться радістю, хай віра допомагає Вам долати труднощі.
кві29

Вебінар МОН "Інтегроване навчання у Новій українській школі з досвіду пілотного закладу освіти"

02 травня 2024 року відбудеться вебінар для вчителів різних предметів / інтегрованих курсів "Інтегроване навчання у Новій українській школі з досвіду пілотного закладу освіти".
Початок роботи о 15 год 00 хв.
кві22

Щодо профорієнтаційної конференції

Львівський ІТ Кластер продовжує активно працювати над розвитком освіти: підтримка навчальних програм в університетах, реформа професійно-технічних закладів, зміни у викладанні інформатики у школах та профорієнтація для учнів – це основні аспекти, на які націлена наша діяльність.
Освітня команда Кластера цьогоріч вже втретє проведе профорієнтаційну конференцію про ІТ-сферу – IT Future Conf 2024, яка відбудеться 15 травня.
кві17

Вебінар: «Як складне зробити простим? Функції користувача в мові програмування Python на уроках інформатики в 7 класі"

25 квітня о 18:00 запрошуємо всіх вчителів інформатики, які прагнуть покращити свої методики викладання та зробити навчання захопливим й зрозумілим для учнів, на вебінар: «Як складне зробити простим? Функції користувача в мові програмування Python на уроках інформатики в 7 класі».