бер10

Вебінар: «Якою має бути інформатика в початковій школі?»

УОВЦ «Оріон» ппродовжує серію Всеукраїнських вебінарів «Навчаючись — перемагаємо».

Спікери — авторські колективи підручників для 1–4 та 7-8 класів Нової української школи, що планують обговорити з вами нагальні проблеми сучасної освітянської галузі, виклики і перспективи вітчизняного підручникотворення.
Вебінар «Якою має бути інформатика в початковій школі?» відбудеться 13 березня 2025.
бер04

Запрошуємо на Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки – «ROBOROBO OLYMPIAD 2025»!

Всеукраїнська олімпіада з робототехніки «ROBOROBO OLYMPIAD 2025» проводиться з метою розвитку STEAM-освіти та спрямована на поглиблення знань про роботів, робототехніку, інженерію та їх поєднання з творчими напрямами розвитку дитини. Що саме? Формування креативного мислення у дітей в процесі створення творчого продукту, освоєння сучасних комп’ютерних технологій та стимулювання зацікавленості у поєднанні різних напрямів науково-технічної творчості. А також мотивація створювати нові механічні прототипи та стартапи.
бер03

Про Всеукраїнську премію для учнів

Громадська організація «Освіта 360» організовує конкурс на Всеукраїнську премію для учнів «15 до 15», яка спрямована на визнання досягнень дітей віком 6-15 років у таких сферах, як наука, мистецтво, спорт, громадська діяльність, підприємництво та соціальні проєкти.
лют24

Діалог-зустріч «Інформатика у 8 класі: сучасні ресурси та інструменти для ефективного навчання»

Як зробити уроки інформатики ще цікавішими та ефективнішими? Видавництво "Ранок" запрошує вас до діалог-зустрічі «Інформатика у 8 класі: сучасні ресурси та інструменти для ефективного навчання», де провідні експерти поділяться інсайтами та практичними рішеннями!
Про що говоритимемо?
Викладання інформатики у 8 класі НУШ: виклики та можливості
Особливості нового підручника з інформатики
Електронний додаток на освітній платформі iЗЗі – інтерактивне навчання без меж
Методична підтримка для вчителів
лют24

Вебінар «Як формувати життєві компетентності на уроках інформатики у 8-му класі?»

УОВЦ «Оріон» ппродовжує серію Всеукраїнських вебінарів «Навчаючись — перемагаємо».
Спікери — авторські колективи підручників для 1–4 та 7-8 класів Нової української школи, що планують обговорити з вами нагальні проблеми сучасної освітянської галузі, виклики і перспективи вітчизняного підручникотворення.
Запрошуємо на наш третій вебінар:
«Як формувати життєві компетентності на уроках інформатики у 8-му класі?»
лют12

Інтенсив «Штучний інтелект для навчання та дозвілля»

Видавництво «Ранок» та ХНПУ ім. Г. С. Сковороди організовує унікальний інтенсив «Штучний інтелект для навчання та дозвілля».
Старт відбудеться 18 лютого 2025 о 14.00 в режимі онлайн.
Тривалість: 2 дні.
Спікери – провідні науковці та практики:
лют12

Про проведення науково-практичної конференції «STEM-підходи в інклюзивній освіті: професійний розвиток педагогів»

25 лютого 2025 року відбудеться науково-практична конференція «STEM-підходи в інклюзивній освіті: професійний розвиток педагогів» за основними тематичними напрямами:
лют12

Цього року Україна планує взяти участь у міжнародних олімпіадах з ШІ

Цього року Україна планує* взяти участь у міжнародних олімпіадах зі штучного інтелекту, які пройдуть 2-9 серпня у Китаї (IOAI, International Olympiad in Artificial Intelligence) та 3-7 листопада у Словенії (IAIO, International Artificial Intelligence Olympiad).
З метою відбору учасників на ці олімпіади ми організовуємо Всеукраїнську олімпіаду зі штучного інтелекту. До участі запрошуються всі школярі, які навчаються в українських школах".
лют04

Міжнародний дистанційний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки

Вiнницький нацiональний технiчний унiверситет запрошує взяти участь у Міжнародному дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, який відбудеться з 20 до 25 лютого 2025 року.

Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні спеціалісти з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.
лют03

Веб-квест "Кібердетективи у пошуках втраченого цифрового світу"

Увага! Запрошуємо сміливих та кмітливих до команди кібердетективів! Відзначаємо День безпечного інтернету разом! Розгадаємо хитрі пастки, навчимося розпізнавати фейки, знайдемо слабкі місця в цифровому просторі та повернемо безпеку онлайн-світу.