14 квітня - 14 травня 2021 року
з нагоди Міжнародного дня кар'єри жінок у ІТ
Програма академій Cisco та провідні університети України проводять

онлайн-марафон GIRLS POWER TECH
"Дівчата заряджають технології"

Захід відбувається в рамках Всеукраїнського фестивалю  
"STEM-весна 2021" за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України. 10-й рік поспіль компанія Cisco організовує масові події для молоді з нагоди Girls in ICT Day. Участь у марафоні безкоштовна і доступна як для груп учнів під керівництвом викладача, так і для індивідуальних учасників.

Цільова аудиторія: учениці та учні старших класів шкіл, закладів П(ПТ)О та коледжів

 

Для отримання доступу до майстер-класів, відеозаписів, тестів та конкурсів кожна учасниця/учасник реєструється особисто. Посилання для реєстрації та деталі заходу на сторінці події

https://gpt-2021.ztu.edu.ua/


Формат заходу:

   
Місія заходу: Залучити дівчат до вивчення технологій. Сприяти розвитку STEM-освіти в Україні. Показати дівчатам-підліткам можливості побудови успішної кар’єри в ІТ відповідно до гендерної політики.

За результатами події учасники отримують сертифікатинавчальний заклад отримує сертифікат за умови наявності 10+ сертифікатів  його учнів. За перемогу в конкурсах від університетів передбачено сувеніри від компанії Cisco та партнерів конкурсів.

Вчителю також варто пройти реєстрацію і замовити сертифікат для навчального закладу з головної сторінки класу онлайн-марафону.Провайдером ініціативи у Вашій області є
Центр підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco
Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Контактна особа - керівник центру,
доцент кафедри  комп'ютерних наук 
ТНТУ ім.І.Пулюя  
Марценко Сергій Володимирович

marcenko@cei.net.ua
www.networkacad.net